Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Polanowie

Kadra

KADRA PEDAGOGICZNA ZSP W POLANOWIE (stan na dzień 1.09.2020 r.)

Kalinowska Aleksandra - Dyrektor - matematyka, j. niemiecki
Jachimowski Jacek - Wicedyrektor - matematyka, szachy, przedsiębiorczość, przysposobienie wojskowe
Wruszczak Sławomir - Wicedyrektor, informatyka, geografia
Peplińska Grażyna - Kierownik Filii w Nacławiu - edukacja wczesnoszkolna

ks. Ambroziewicz Mariusz - religia
Atras-Sadowska Joanna - j. polski
Barańska Marzena - edukacja wczesnoszkolna
Basara Jan - historia, wos, wdż, nauka historii i kultury mniejszości
Behrendt Jolanta - wychowanie fizyczne, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, rewalidacja
Bobro-Szkołuda Elżbieta - technika, plastyka, nauczyciel świetlicy szkolnej
Bukowska Daniela - nauczyciel biblioteki szkolnej
Byrzykowska Agnieszka - nauczyciel wspomagający, rewalidacja, nauczyciel świetlicy szkolnej
Cebulska Anna - nauczyciel wspomagający, rewalidacja, nauczyciel świetlicy szkolnej
Ciuła Martyna - j. angielski, rewalidacja
Czajka Beata - matematyka , biologia
Drela Maciej - j. niemiecki, j. mniejszości narodowej - j. niemiecki
Drewla Renata - edukacja wczesnoszkolna
Filipowicz Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
Foksiński Jacek - geografia, historia, wos, wdż
Furmaniak Maria - religia, nauczyciel świetlicy szkolnej
Giergiel Agnieszka - matematyka, informatyka
Gorlikowska Ilona - j. angielski, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Idzi Piotr - wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, rewalidacja
Janicka Agata - wychowanie fizyczne, plastyka
Jastrzębska Sylwia - matematyka, fizyka
Kalicka Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Kamowska Aniela - historia, j. polski
Karwecka Elżbieta - nauczyciel świetlicy szkolnej
Kawalec Tomasz - muzyka, edb, rewalidacja, informatyka, przysposobienie wojskowe
Knitter Edyta - wychowanie fizyczne, rewalidacja
Kraska Beata - wychowanie fizyczne
Kraska Janusz - wychowanie fizyczne
Krawczuk Jolanta - j. angielski, technika
ks. Kochański Konrad - religia
Kusz Katarzyna - j. polski
Lesner Gabriela - logopeda, rewalidacja
Lipski Michał - wychowanie fizyczne
Majcher Joanna - edukacja wczesnoszkolna
Mazur Marlena - nauczyciel świetlicy szkolnej
Michalska Ewa - edukacja wczesnoszkolna, przyroda, biologia, nauczyciel wspomagający
Niezgoda Małgorzata - matematyka
Olejnik Magdalena - pedagog szkolny, j. polski
Parszczyńska Mariola - j. niemiecki, j. polski, j. mniejszości narodowej - j. niemiecki
Paszkiewicz Urszula - j. niemiecki, j. mniejszości narodowej - j. niemiecki
Pietras Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
Piłat Bożena - przyroda, geografia
Poletajew Katarzyna - nauczyciel biblioteki szkolnej
Poletajew Paweł - informatyka
Potocznik Agnieszka - nauczyciel wspomagający, rewalidacja
Prendecka Renata - geografia, matematyka
Pyżuk Emilia - chemia, biologia, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Rygielska Beata - pedagog szkolny
Rygielski Janusz - wychowanie fizyczne, zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne
Sadowski Wiesław - religia, historia, nauka historii kultury mniejszości
Skowron Alina - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Stelmach Agata - nauczyciel wspomagający
Szafoni Dorota - j. polski, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Świestowska Grażyna - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający
Treder Iwona - pedagog szkolny, doradztwo zawodowe
Tumanik Joanna - j. polski
Wójcicka-Popowicz Dorota - j. angielski, rewalidacja, etyka, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Zaborek Anita - nauczyciel wspomagający, rewalidacja
Załęska Anna - edukacja wczesnoszkolna
Ziemiańska Marzena - j. angielski, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Żak Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny