Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Polanowie

Wychowawcy Klas

WYCHOWAWCY KLAS W ROKU SZKOLNYM 2021/2022:

Klasa

Wychowawca

Wychowawca   wspierający

Oddział „0” Nacław

Agnieszka Kalicka/

Kaja Heimowska-Ziemiańska

--------------

1 Nacław

Grażyna Peplińska

--------------

2 Nacław

Anna Załęska

--------------

3 Nacław

Katarzyna Filipowicz

--------------

1 A

Joanna Majcher

Marzena Ziemiańska

1 B

Katarzyna Pietras Gabriela Lesner

2 A

Renata Drewla

Elżbieta Bobro-Szkołuda

2 B

Małgorzata Żak Konrad Kochański

3 A

Marzena Barańska Katarzyna Poletajew

3 B

Alina Skowron Grażyna Świestowska
     

4 A

Katarzyna Kusz Jolanta Krawczuk

4 B

Agnieszka Giergiel Ewa Michalska
     

5 A

Ilona Gorlikowska Tomasz Kawalec

5 B

Jolanta Behrendt Beata Rygielska

5 C

Michał Lipski Piotr Idzi

6 A

Dorota Szafoni Jacek Foksiński

6 B

Martyna Ciuła Emilia Pyżuk

7 A

Edyta Knitter Anna Cebulska

7 B

Beata Kraska Agata Stelmach

7 C

Małgorzta Niezgoda Janusz Kraska

8 A

Magdalena Olejnik Wiesław Sadowski

8 B

Beata Czajka Agnieszka Potocznik

8 C

Aniela Kamowska Jolanta Krawczuk
     

1 LO

Mariola Parszczyńska Agata janicka
2 LO

Dorota Wójcicka-Popowicz

Agnieszka Byrzykowska

3 LO sp

Renata Prendecka Sylwia Jastrzębska

3 LO g

Joanna Atras-Sadowska

Jan Basara

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WYCHOWAWCY KLAS W ROKU SZKOLNYM 2020/2021:

Klasa

Wychowawca

Wychowawca   wspierający

Oddział „0” Nacław

Agnieszka Kalicka

--------------

1 Nacław

Anna Załęska

--------------

2 Nacław

Katarzyna Filipowicz

--------------

3 Nacław

Grażyna Peplińska

--------------

1 A

Renata Drewla

Joanna Majcher

1 B

Małgorzata Żak Marzena Barańska

2 A

Marzena Barańska

Katarzyna Poletajew

2 B

Alina Skowron Grażyna Świestowska

3 A

Joanna Majcher Renata Drewla

3 B

Katarzyna Pietras Anita Zaborek
     

4 A

Ilona Gorlikowska Elżbieta Bobro-Szkołuda

4 B

Jolanta Behrendt Beata Rygielska

4 C

Michał Lipski

Piotr Idzi

5 A

Dorota Szafoni Jacek Foksiński

5 B

Martyna Ciuła Marzena Ziemiańska

6 A

Edyta Knitter Anna Cebulska

6 B

Beata Kraska Agata Stelmach

6 C

Małgorzta Niezgoda

Ewa Michalska

7 A

Magdalena Olejnik Wiesław Sadowski

7 B

Beata Czajka

Agnieszka Potocznik

7 C

Aniela Kamowska Janusz Rygielski

8 A

Jolanta Krawczuk Tomasz Kawalec

8 B

Agnieszka Giergiel Joanna Tumanik

8 C

Katarzyna Kusz Maria Furmaniak
     

1 LO

Dorota Wójcicka-Popowicz Agnieszka Byrzykowska

2 LO sp

Renata Prendecka

Sylwia Jastrzębska

2 LO g

Joanna Atras-Sadowska

Jan Basara

3 LO

Mariola Parszczyńska

Agata janicka

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny