Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Polanowie

Godziny Dostępności Nauczycieli

GODZINY DOSTĘPOŚCI NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW I UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM  2023/2024

 

Terminy zebrań/dostępności:

27, 28.09.2023 r. –  (I-IV – 27.09.2023 r. , V-VIII; LO – 28.09.2023 r.)
16.11.2023 r. – wywiadówki (SP, LO)
13.12.2023 r. – wywiadówki (SP, LO)
13.03.2024 r. –  spotkania klasowe – wywiadówki (I-IV SP)
14.03.2024 r. –  spotkania klasowe – wywiadówki (V-VIII SP, I-III LO)
19.03.2024 r. – wywiadówka (IV LO)
15.05.2024 r. – wywiadówka (I-IV SP)
21.05.2024 r. – wywiadówka (V-VIII SP, LO)

 W tygodniu, w którym odbywa się zebranie dla rodziców, godzina dostępności
 realizowana jest w czasie zebrania.

HARMONOGRAM DOSTĘPNOŚCI:

Nauczyciel

Dyżur

Miejsce

 

 Numer sali


KALINOWSKA

ALEKSANDRA 

 

Środa

Uczeń i Rodzic
14:30-15:30

ul. Gradowe Wzgórze

Gabinet dyrektora

JACHIMOWSKI

JACEK

 

Poniedziałek

Uczeń i Rodzic
13:00-14:00 

 

ul. Gradowe Wzgórze

Gabinet wicedyrektora

 

WRUSZCZAK

SŁAWOMIR

 

 

Środa

Uczeń i Rodzic
14:00-15:00

 

ul. Wolności

21

KALICKA

AGNIESZKA 

 

Wtorek

10:55-11:55

Uczeń

W 1 i 3 tygodniu miesiąca

Rodzic

W 2 i 4 tygodniu miesiąca

 

SP Nacław

7

SOMINKA
MIROSŁAWA

 

 

Piątek

Uczeń i Rodzic

9:45-10:45

W 1 tygodniu miesiąca

 

SP Nacław

 

5

MARUT
MAŁGORZATA

 

 

Piątek

Uczeń

7:45-8:45

W 1 i 3 tygodniu miesiąca

Wtorek

Rodzic

7:45-8:45

W 2 i 4 tygodniu miesiąca

 

SP Nacław

 

6

HEIMOWSKA-ZIEMIAŃSKA

KAJA

 

 

Wtorek

Uczeń

9:50-10:20

Czwartek

Rodzic

10:55-11:25

 

SP Nacław

 

2

CEBULSKA

ANNA

 

Czwartek

Uczeń i Rodzic

8:00-9:00

 

SP Nacław

 

1

ZIEMIAŃSKA
MARZENA

 

Wtorek

Uczeń i Rodzic

11:40-12:40

W 1 i 2 tygodniu miesiąca

 

 

Uczeń i Rodzic

08:00-9:00

W 3 i 4 tygodniu miesiąca

 

 

SP Nacław

 

 

 

 

 

SP ul. Wolności 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

Pokój nauczycielski

ANTONIAK
KLAUDIA

 

 

Wtorek

Uczeń i Rodzic

12:35-13:35

 

SP ul. Wolności

 

 

BARAŃSKA
MARZENA

 

 

 

Wtorek

Uczeń i Rodzic

13:30-14:30

 

SP ul. Wolności

 

28

BASARA

JAN

 

 

Środa

Uczeń i Rodzic

13:30-14:30

SP, LO

ul. Gradowe Wzgórze

 

130

BEHRENDT
JOLANTA

 

 

Wtorek

Uczeń i Rodzic

10:35-11:35

 

SP, LO

ul. Gradowe Wzgórze

 

Hala sportowa

BOBRO-SZKOŁUDA
ELŻBIETA

 

 

Poniedziałek

Uczeń i Rodzic

10:35-11:35

SP ul. Wolności

 

13

BUKOWSKA
DANIELA

 

 

Poniedziałek

Uczeń i Rodzic

13:00-14:00

W 1 i 3 tygodniu miesiąca

 

SP, LO

ul. Gradowe Wzgórze

 

216

BYRZYKOWSKA
AGNIESZKA

 

 

Czwartek

Uczeń i Rodzic

13:30-14:30

 

 

SP, LO

ul. Gradowe Wzgórze

 

016

CIUŁA

MARTYNA

 

 

Poniedziałek

Uczeń i Rodzic

11:30-12:30

SP ul. Gradowe Wzgórze

 

Pokój nauczycielski

CZAJKA

BEATA

 

 

Środa

Uczeń i Rodzic

12:45-13:45

 

SP, LO

ul. Gradowe Wzgórze

 

225

DRELA

MACIEJ

 

 

Poniedziałek

Uczeń i Rodzic

14:30-15:30

SP ul. Gradowe Wzgórze

 

 

DREWLA

RENATA

 

 

Środa

Uczeń i Rodzic

13:30-14:30

 

 

SP ul. Wolności

 

 

FOKSIŃSKI

JACEK

 

 

Czwartek

Uczeń i Rodzic

13:40-14:40

SP ul. Gradowe Wzgórze

 

015

FURMANIAK

MARIA

 

 

Czwartek

Uczeń i Rodzic

13:30-14:30

SP ul. Gradowe Wzgórze
w 1 tygodniu miesiąca

 

SP ul. Wolności

w 2, 3, 4 tygodniu miesiąca

 

123

 

25

 

GIERGIEL
AGNIESZKA

 

Środa

Uczeń i Rodzic

11:30-12:30

 

 

SP ul Gradowe Wzgórze

 

 

218

GORLIKOWSKA
ILONA

Poniedziałek

Uczeń i Rodzic

13:30-14:30

SP
 ul. Gradowe Wzgórze

 

 

219

IDZI

PIOTR 

 

Środa

Uczeń i Rodzic

13:30-14:30

 

SP ul. Wolności 

 

 

34

sala gimnastyczna

JANICKA

AGATA

 

 

Poniedziałek

Uczeń i Rodzic

8:50-9:50

SP, LO

ul. Gradowe Wzgórze

 

Hala sportowa

JASTRZĘBSKA
SYLWIA

 

 

Środa

Uczeń i Rodzic

13:30-14:30

 

SP, LO

ul. Gradowe Wzgórze

 

220

 

KAMOWSKA
ANIELA

 

Środa

Uczeń i Rodzic

14:20-15:20

 

SP ul. Gradowe Wzgórze

128

KAWALEC

TOMASZ

 

 

Czwartek

Uczeń i Rodzic

14:30-15:30

SP, LO

ul. Gradowe Wzgórze

 

 

KNITTER

EDYTA

 

 

Poniedziałek

Uczeń i Rodzic

13:30-14:30

SP, LO ul. Gradowe Wzgórze

 

Gabinet pedagoga


KRASKA
BEATA

 

 

Środa

Uczeń i Rodzic

8:50-9:50

 

SP

ul. Wolności

 

Sala gimnastyczna

KRAWCZUK
JOLANTA

 

Czwartek

Uczeń i Rodzic

12:35-13:35

 

SP ul. Gradowe Wzgórze

 

209

KS. KOCHAŃSKI
KONRAD
 

 

Piątki

Uczeń i Rodzic

14:30-15:30

 


SP, LO

ul. Gradowe Wzgórze 

 

 

 


KUSZ
KATARZYNA

 

 

Środa

Uczeń i Rodzic

9:40-10:40

 

SP ul. Gradowe Wzgórze

 

122

LESNER
GABRIELA

 

 

Wtorek

Uczeń

7:30-8:00

Piątek

Rodzic

14:30-15:00

SP ul. Wolności

 

LIPSKI
MICHAŁ

 

 

Środa

Uczeń i Rodzic

10:40-11:40

 

SP, LO

ul. Gradowe Wzgórze

 

Hala sportowa

MAJCHER
JOANNA

 

 

Środa

Uczeń

13:30-14:30

 

SP ul. Wolności

 

 

MATEUSIAK
JOANNA

Poniedziałek

11:30-12:30

 

 

Oddziały Przedszkolne

ul. Wolności

Oddziały Przedszkolne

 

MAZUR
MARLENA

 

 

Poniedziałek

Uczeń i Rodzic

14:35-15:35

 

SP ul. Gradowe Wzgórze

 

022

MICHALAK-WĄSIK
MAŁGORZATA

 

 

Piątek

Uczeń i Rodzic

8:50-9:50

SP ul. Wolności

 

12

 

MICHALSKA
EWA

 

 

Środa

Uczeń i Rodzic

8:40-9:40

 

SP ul. Gradowe Wzgórze

 

Pokój nauczycielski

NIEZGODA
MAŁGORZATA

 

 

Wtorek

Uczeń i Rodzic

13:30-14:30

 

SP, LO
 ul. Gradowe Wzgórze

 

 

103

OLEJNIK
MAGDALENA

 

 

Środa

Uczeń i Rodzic

14:30-15:30

 

SP, LO

ul. Gradowe Wzgórze

Gabinet pedagoga

PAŁĘCKA
ALEKSANDRA

 

 

Czwartek

Uczeń i Rodzic

13:00-14:00

SP ul. Wolności

 

Świetlica szkolna

PARSZCZYŃSKA
MARIOLA

 

 

Środa

Uczeń i Rodzic

12:35-13:35

SP, LO

ul. Gradowe Wzgórze

 

023

PIETRAS
KATARZYNA

 

 

Poniedziałek

Uczeń i Rodzic

14:25-15:25

 

SP ul. Wolności

 

34

POLETAJEW
KATARZYNA

 

 

Czwartek

Uczeń i Rodzic

11:15-12:15

SP ul. Wolności

 

16

POLETAJEW
PAWEŁ

 

 

Poniedziałek

Uczeń i Rodzic

14:40-15:40

 

 

SP, LO

ul. Gradowe Wzgórze

 

134

POTOCZNIK
AGNIESZKA

 

 

Czwartek

Uczeń i Rodzic

12:35-13:35

 

SP ul. Gradowe Wzgórze

 

133

PRENDECKA
RENATA

 

 

Wtorek

Uczeń i Rodzic

13:30-14:30

 

SP, LO

ul. Gradowe Wzgórze

 

110

PUCHALA
MAGDALENA

 

Wtorek

Uczeń i Rodzic

11:00-12:00

Oddziały Przedszkolne

ul. Wolności

Oddziały Przedszkolne

PYŻUK
EMILIA

 

 

Piątek

Uczeń i Rodzic

13:30-14:30

 

SP, LO

ul. Gradowe Wzgórze

 

203

RYGIELSKA
BEATA

 

 

Wtorek

Uczeń i Rodzic

13:30-14:30

 

SP ul. Wolności

 

Gabinet pedagoga

RYGIELSKI
JANUSZ

 

 

Poniedziałek

Uczeń i Rodzic

12:35-13:35

 

SP ul. Gradowe Wzgórze

 

Hala sportowa

RYLIK-TKACZ
WIOLETTA

 

Wtorek

Uczeń i Rodzic

13:30-14:30

W 1 i 3 tygodniu miesiąca

 

Czwartek

Uczeń i Rodzic

13:30-14:30

W 2 i 4 tygodniu miesiąca

 


SP ul. Wolności

 

 

 

 

 

SP ul. Gradowe Wzgórze

 

 

18

 

 

 

 

 

123

 

SADOWSKI
WIESŁAW

 

 

 

Piątek

Uczeń i Rodzic

11:30-12:30

SP ul. Gradowe Wzgórze

135

SAWICKI
KACPER

 

 

 

Wtorek

Uczeń i Rodzic

12:35-13:35

SP ul. Wolności

26

SOMINKA
KAROLINA

 

 

 

Środa

Uczeń i Rodzic

12:35-13:35

SP ul. Wolności

29

STELMACH

AGATA

Czwartek

Uczeń i Rodzic

11:50-12:50

 

SP ul. Gradowe Wzgórze

 

SZAFONI
DOROTA

 

 

Środa

Uczeń i Rodzic

13:40-14:40

 

SP ul. Gradowe Wzgórze

124

ZIELIŃSKA
MONIKA

Czwartek

11:00-12:00

 

 

Oddziały Przedszkolne

ul. Wolności

Oddziały Przedszkolne

ŚWIESTOWSKA
GRAŻYNA

 

 

Środa

Uczeń i Rodzic

13:30-14:30

 

SP ul. Wolności

 

19

WÓJCICKA-POPOWICZ
DOROTA

 

 

 

Piątek

Uczeń i Rodzic

12:45-13:45

SP, LO

ul. Gradowe wzgórze

 

 

ZABOREK
ANITA

Piątek

Uczeń i Rodzic

11:50-12:50

 

SP ul. Wolności

 

 

 

19

ŻUCHOWSKA
MARTA

 

 

Poniedziałek

12:00-13:00

Oddziały Przedszkolne

ul. Wolności

Oddziały Przedszkolne

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny