Zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami, które odbędą się 18.11.2025 r. (wtorek), wychowawcy klas poinformują o godzinie spotkania.
Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów klas VII i VIII SP na spotkanie, które odbędzie się o godz. 16.00 na holu szkoły, gdzie odbędzie się podsumowanie projektu realizowanego w ramach programu "Działaj lokalnie" - "Festiwal Zdrowego Mózgu".