Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Polanowie

Wojewódzkie Zawody Ligi Obrony Kraju "Kula 2019" w Złocieńcu

Utworzono dnia 01.10.2019

28.09.2019 r. na Wojewódzkich Zawodach Ligi Obrony Kraju „Kula 2019” w Złocieńcu startowała drużyna LOK Polanów, w której strzelało dwóch uczniów z klasy 2 LO naszej szkoły: Dawid Biliński (pistolet) i Karolina Ogrodowczyk (karabin). Drużyna wzmocniona była też dwoma zawodnikami z Rosnowa.

Ekipa strzelała na dobrym, równym poziomie i z łącznym wynikiem 504 pkt. zajęła w klasyfikacji końcowej III miejsce w województwie, przywożąc Puchar Zarządu Okręgu Wojewódzkiego LOK. Dodatkowo Karolina zajęła IV miejsce indywidualnie wśród dziewcząt powyżej 16 lat w karabinie sportowym.
Dodatkowo uczeń klasy 3 LO Marcel Nowak startował w barwach LOK Bobolice. Drużyna zajęła VIII miejsce, ale Marcel indywidualnie był trzeci w pistolecie sportowym wśród młodzieży powyżej 16 lat i z zawodów wrócił z brązowym medalem. Gratulujemy!