Autobusy Szkolne
PRZYWOZY
Autobus 1 p. Z. Londal
6.35 Wieliń, 7.00 Warblewo, 7.05 Rochowo, 7.25 Rzeczyca Mała, 7.30 Las, 7.35 Rzeczyca Wielka, Polanów.
Autobus 2 p. K. Jaruga
6.50 Garbno, 7.00 Karsinka, 7.05 Karsina, 7.10 Rekowo, 7.15 Nacław, 7.20 Garbno, 7.25 Cetuń, 7.30 Rosocha, 7.35 Gilewo, Polanów.
Autobus 3 p. B. Ławro
6.50 Buszyno, 6.55 Krąg, 7.05 Bożenice, 7.15 Domachowo, 7.20 Bukowo, 7.35 Dadzewo, 7.40 Jacinki, Polanów.
Autobus 4 p. K. Chmielewski
6.50 Powidz, 6.53 Sowinko, 6.55 Krytno, 7.00 Sowno, 7.15 Świerczyna, 7.20 Bukowo
Autobus 5p. J. Sołtys
6.40 Owczarnia, 6.50 Dalimierz, 6.55 Gołogóra, 7.00 Kępiny, 7.05 Żydowo, 7.10 Głusza, 7.20 DPS, 7.25/szkoła Żydowo/, 7.25 Chocimino, 7.35 Wietrzno, Polanów.
Linia
7.35 Nacław, 7.40 Jacinki, Polanów
ODWOZY
Autobus 1 p. Z. Londal
13.00 Polanów, Rzeczyca Mała, Rzeczyca Wielka, Rochowo,Wieliń, Polanów.
14.40 Polanów, Rzeczyca Mała, Rzeczyca Wielka, Rochowo,Wieliń, Polanów.
Autobus 2 p. K. Jaruga
13.00 Polanów, Gilewo, Cetuń, Garbno, Nacław /zabiera przedszkole i szkołę z przystanku szkolnego/, Rekowo, Karsina, Karsinka, Garbno, Polanów.
14.40 Polanów, Gilewo, Cetuń, Garbno, Nacław, Rekowo, Karsina, Polanów.
Autobus 3 p. B. Ławro
13.00 Polanów, Jacinki, Dadzewo, Świerczyna, Bukowo /zabiera szkołę/, Domachowo. Bożenice, Krąg, Buszyno, Polanów
14.40 Polanów, Jacinki, Dadzewo, Świerczyna, Bukowo, Domachowo. Bożenice, Krąg, Buszyno,
Autobus 4 p. K. Chmielewski
13.30 Bukowo /zabiera szkołę/, Świerczyna, Krytno, Sowinko, Powidz, Sowno, Polanów
14.40 Polanów, Dadzewo, Sowinko, Powidz, Krytno, Sowno.
Autobus 5p. J. Sołtys
6.40 Wietrzno, Chocimino, Żydowo, Głusza, Dalimierz, Gołogóra, Owczarnia, Polanów,
14.40 Żydowo, Głusza, Dalimierz, Gołogóra, Owczarnia,
Linia
13.40 Nacław, Kościernica
14.40 Wietrzno, Chocimino
Odbiór dzieci spod SP Polanów codziennie o godz. 12.50